Er-Yag ve Fraksiyonel Lazer Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

Son zamanlarda herkesin dilinde estetik kavramı ve estetik cerrahi ile ilgili bir cümleye rastlıyoruz. Kimi bir dergideki yazıdan, kimi televizyondaki programlardan duyduğu kadarıyla estetikten bahsediyor. Peki o zaman nedir estetik cerrahi?

Estetik cerrahi kişinin kendisini daha mutlu ve daha güzel hissetmesini sağlamak, yılların zaman içinde vücutta bıraktığı izleri silmek amacıyla yapılan operasyonlardır. Günümüzde hem bayanlar hem baylar değişime, yeniliğe, estetiğe daha ilgiyle yaklaşmaktadır.

 Estetik cerrahide kişinin ne istediğinin doğru bir şekilde anlaşılması ve yapılacak uygulamaların anlatılması çok önemlidir. İşte bu site, sizleri estetik cerrahi hakkında doğru bir şekilde bilgilendirmek, değişik uygulama ve seçenekleri sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Önemli olan doktorunuzla birlikte doğru kararı verebilmektir....

 

Estetik cerrahi ameliyatlar özellikle son yıllarda toplumun her kesimi tarafından benimsenmiş olup; burun estetiği, meme göğüs büyütme, meme göğüs küçültme, meme göğüs dikleştirme, kepçe kulak ameliyatı, jinekomasti, estetik göz kapağı ameliyatı, liposuction (yağ alma ameliyatı), karın germe ameliyatı, yara izi düzeltme ameliyatları, dermabrazyon, yüz germe, alın germe ve cinsel estetik ameliyatları sıklıkla tercih edilen operasyonlardır. Bu estetik ameliyatlar tek başlarına yapılabildiği gibi birkaç ameliyatın kombinasyonu şeklinde de olabilmektedir. Önemli olan estetik cerrahınızla birlikte, sizin için en doğru olanına karar verebilmektir.


Op.Dr. Arda KATIRCIOĞLU

 

Bayanlarda vajina estetiği ile ilgili detaylı bilgi almak için www.vajinaestetigi.gen.tr adlı sitemizi ziyaret edebilirsiniz


Estetik - Estetik Merkezi - Dolgu - Botoks - Lazer Epilasyon - Cinsel Estetik  - Selülit - Solaryum - Göğüs Estetiği - Kepçe Kulak - Jinekomasti - Vajina Estetiği - Estetik Burun - Burun Ameliyatı - Burun Ameliyatları  - Estetik Burun Ameliyatı - Rinoplasti - Burun Estetiği - Burun Estetik - Liposakşın - Estetik Ameliyat - Göğüs Büyütme